• Chciałbyś/łabyś mieć poczucie, że Twoje emocje są dla Ciebie wspierającą przestrzenią?
  • Czujesz się momentami zadziwiony/na swoją reakcją na sytuacje, które Ci się przydarzają, a emocje, które Ci wówczas towarzyszą są zbyt trudne, by móc je zaakceptować?
  • Planujesz nie zareagować w ten sam sposób, w bardzo konkretnej sytuacji,  ale to się nie udaje i znowu wpadasz w pułapkę: zdarzenie-reakcja-poczucie winy?
  •  Być może Twoja emocjonalność jawi Ci się niczym nieokiełznana rzeka i bywa, że nie wiesz z jakim natężeniem jej fala uderzy o brzeg, którym jest Twoje dziecko, mąż/żona, podwładny w pracy… ?
  • Nie wiesz co robić, by umieć harmonizować tę ważną przestrzeń w funkcjonowaniu z samym sobą i innymi ludźmi.
  • A może masz wrażenie, że momentami Twoje emocje dopadają Cię z zaskoczenia i kierują Twoimi decyzjami oraz zachowaniami?
  • Może być i tak, że boisz się kumulowanej przez lata złości i masz poczucie, że któregoś dnia możesz nie wytrzymać napięcia, które Ci w związku z tym towarzyszy?
  • Chciałbyś/łabyś poznac konkretne praktyki oswajania emocji?

W takim razie zapraszam Cię na wyjątkowe szkolenie:

EMOCJE OSWOJONE

– Przedstawię Ci czterostopniowy proces powstawania emocji, dzięki któremu zobaczysz, że nie jesteś wobec nich bezradny.

– Otrzymasz mnóstwo, konkretnych narzędzi, dzięki którym będziesz miał/a wpływ na swoje reakcje i ogólne, emocjonalne funkcjonowanie. 

– Ukażę Ci wagę naszych emocji, skąd się biorą, po co są i dlaczego mają tak ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie.

– Dowiesz się czym w istocie jest Inteligencja Emocjonalna i dlaczego jest ona uznawana za najważniejszą kompetencję XXI wieku?

– Jak wielu wcześniejszych uczestników tego szkolenia, otrzymasz szansę na pełne oswojenie się ze swoją emocjonalnością.

– Nauczę Cię w jaki sposób współpracować z tą jakże ważną przestrzenią w naszej codzienności.

– Zrozumiesz jakie konsekwencje niesie ze sobą tłumienie emocji.

Zaproszę Cie do zupełnie nowej rzeczywistości, w której wejdziesz w życzliwy dialog z tym, co i jak przeżywasz w sferze swej emocjonalności.