• Bywa, że wchodzisz w wewnętrzny dialog, w którym jesteś sam/a wobec siebie niezwykle krytyczny/a?
  • Towarzyszą Ci niektóre z niżej wymienionych przekonań lub odczuć:

– nie uda mi się to

– nie nadaję się do takiej pracy

– jestem głupi/a

– wyśmieją mnie

– nie akceptują mnie

– znowu mnie obgadują

– nikt nie liczy się z moim zdaniem

– nie zauważają mnie nawet

– odrzucą mój projekt

– nie będę nawet próbował/a się wypowiadać, gdyż i tak moja opinia jest nie ważna.

– nie jestem wystarczająco dobry/a w tym co robię

– itp.

  • Chciałbyś/łabyś  mieć odwagę wygłaszania własnych opinii bez zbytniego zwracania uwagi na to, jak to zostanie przyjęte przez innych?
  • Marzysz o tym, by móc BEZ POCZUCIA WINY dbać o swoje potrzeby?
  • Nierealnym wydaje Ci się odnalezienie w codziennej gonitwie czasu tylko dla siebie?
  • A może potrzeby innych stawiasz na pierwszym miejscu i nawet nie zastanawiasz się czego Ty pragniesz?
  • Nie podejmujesz się wyzwań, lub szybko porzucasz ich realizację, nawet jeśli wiesz, że są one dla Ciebie ważne, gdyż porównujesz się z innymi osobami, które w Twoim przekonaniu zrobią to samo dużo lepiej. Poddajesz się kierowany wewnętrznymi przekonaniami, że : „im się wszystko udaje, a mi nie. Tak już jest i tak będzie zawsze.”
  • Czujesz niesmak wobec siebie, gdyż kolejny raz przyznałeś/aś komuś rację, mimo, że masz inne zdanie na poruszony temat?
  • Nie wiesz w jaki sposób egzekwować swoje prawa w pracy oraz w życiu zawodowym,  w sposób, który będzie akceptowalny i przyjęty przez innych?

Jeśli utożsamiasz się choć z kilkoma  z powyższych zdań, to mam dla Ciebie rozwiązanie!

Zapraszam Cię na szkolenie:

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI – ODBUDOWYWANIE

– To czas intensywnej pracy nad poznawaniem mechanizmów, jakimi kieruje się Twój indywidualny Wewnętrzny Krytyk, by Ci nie pozwolić na pewność siebie.

– Przekonasz się, że poczucie własnej wartości nie jest cechą tylko tych osób, które otrzymały wspierającą, mądrą miłość w dzieciństwie.

– Poznasz konkretne metody, dzięki którym będziesz umiał/a prowadzić wewnętrzny dialog, tak, by był on dla Ciebie WSPIERAJĄCY, a nie sabotujący każdy Twój pomysł, słowo, czy czyn.

–Zaprezentuję Ci specjalne ćwiczenia mające na celu odbudowywanie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie.  

– Przeanalizujesz sytuacje, które wprawiają Cię w poczucie niższości. Zobaczysz też jakie są tego konsekwencje w Twoim codziennym funkcjonowaniu.

– To będzie czas odkrywania wartości, które prezentujesz, a kryjesz je przed sobą samym/mą, jak też przed całym światem.

– Będziemy budowali nowy obraz Twojej osoby tak, by Twoje przekonania na swój temat zaczęły być Twoimi sprzymierzeńcami, a nie wrogami.

– Dzięki wprowadzaniu w życie narzędzi, które przekażę Ci podczas tego szkolenia, małymi krokami zaczniesz zdejmować z siebie skorupę poczucia niższości i odnajdziesz radość bycia sobą, niezależnie od tego, czego oczekują od Ciebie inni.

Zapytaj o szkolenie