• Chcesz żyć pełniej, bardziej świadomie, choć trochę obok wszechobecnego pędu, a jednocześnie w poczuciu, że nic Cię nie omija?
  • Pragniesz mieć potencjał do realizowania swoich celów, czuć moc sprawczą i nie tracić jej na walkę z przytłaczającymi myślami i poczuciem, że za dużo się dzieje?
  • Chcesz zacząć żyć na swoich zasadach, a nie na tych, które dyktuje Ci poczucie presji wewnętrznej, czy zewnętrznej?
  • Odnosisz wrażenie, że odczuwany przez Ciebie stres paraliżuje Cię i pozbawia możliwości pokazania Twoich talentów i umiejętności? A może działa jak paralizator, również w najważniejszych momentach Twojego życia?
  • Masz potrzebę większej harmonii w swoim życiu?
  • Szukasz konkretnych metod, dzięki którym doświadczysz oddechu od codziennej gonitwy, po to by móc wrócić do obowiązków z większą lekkością? I to metod, które zajmą Ci kilka do kilkunastu minut dziennie…
  • Zależy Ci, by ze stresu uczynić doświadczenie działające na Twoją korzyść?

W takim razie to szkolenie JEST DLA CIEBIE :

STRES OSWOJONY !

Sensualny warsztat rozwojowy.

– W tym czasie nadamy stresowi CEL I SENS, umieszczając go niejako w korycie rzeki, która przestanie Cię wyniszczać emocjonalnie i psychicznie. 

– Dzięki konkretnemu testowi poznasz swój aktualny poziom stresu, który Ci towarzyszy.

– Poznasz własne ZASOBY REGENERUJĄCE.

– Dostaniesz to, co najważniejsze: wiele KONKRETNYCH NARZĘDZI, które pomogą Ci ukoić stres w codzienności i to w kilka sekund do kilkunastu minut!
Będziemy wspólnie PRAKTYKOWALI metody uspokajania ciała i emocji po to, byś mógł je wykorzystać w swojej codzienności. Sprawdzają się one również w miejscu pracy zawodowej!–

– Zobaczysz, że sposoby, by ukoić kumulowane w ciele oraz Twojej głowie napięcie, są na wyciągnięcie ręki.

– Przekonasz się, że stres niesie z sobą ogromny potencjał, który nauczysz się wykorzystywać dla swego dobra.

– Doświadczysz w sposób namacalny różnych narządzi, które poprzez swą sensualność (zmysłowość) będą miały ogromny wpływ na obniżenie poziomu stresu w Twoim ciele i myślach.

– Nie będę Ci głosiła teorii o stresie. Moim celem jest ukazać Ci możliwości samoregulacji, które wprowadzą nową jakość Twego funkcjonowania w tej samej rzeczywistości, która dotąd Cię otaczała.

Zapytaj o szkolenie